DERİ PANTOLONLA YAPILABİLECEK EN İYİ KOMBİNLER

deri-pantolon-kombinleri-sokak-stilleri

Deri parçalar kış aylarının vazgeçilmezlerinden.Özellikle deri ceketler serin havalarda hemen hemen herkesin en sık kullandığı kıyafetler arasında.Bu sezon ceketlerin yanı sıra diğer deri parçalarda raflarda yerini fazlaca aldı.Deri etekler,elbiseler,pantolonlar ve taytlar sezonun trendlerinden. Özellikle skinny deri pantolonlar ve taytlar en çok tercih edilenler arasında. Sizde bu sezon deri pantolon aldıysanız yada almayı düşünüyorsanız , bu pantolonları en güzel ve en tarz şekilde nasıl kombinleyebileceğimize gelin hep beraber bakalım.

Sokak stillerinden ilham alarak; hoşunuza giden ve  tarzınıza en yakın kombini deneyin ve stilinizi konuşturun.

Dar paça deri pantolonlara en çok yakışan şeylerden birisi stiletto.Siyah deri pantolonunuzun altına siyah kaliteli bir stiletto oldukça hoş ve feminen duracaktır.Deri pantolon tek başına iddialı bir parça olduğu için sokağa çıkarken üzerinize düz bir triko veya  bir bluz giymenizde fayda var.Kabanınızı veya ceketinizi farklı renkte tutarak kombininize renk katmanız mümkün.Miranda Kerr’in kombininde olduğu gibi stilletto ve ceketi de aynı renkte tercih edebilirsiniz.

deri-pantolon-kombinleri-sokak-stilleri

la-modella-mafia-Leather-cropped-trousers-with-a-black-sweater-model-off-duty-inspiration-Elin-Kling-via-harpersbazaar

deri-pantolon-kombinleri-sokak-stilleri

Sezonun trendlerinden oversized kazaklar veya kabanlar deri dar pantolonlarınıza çok yakışacaktır.Dar pantolonların üzerine biraz geniş parçalar kullanmak dengeyi kurmanızı sağlar.Ayrıca blazer ceketlerinizle de deri pantolonlarını kombinleyebilirsiniz.Fakat gömlek  yerine daha çok basic bluzlar tercih etmeyi unutmayın.

deri-pantolon-kombinleri-sokak-stilleri

deri-pantolon-kombinleri-sokak-stilleri deri-pantolon-kombinleri-sokak-stilleri

Deri pantolonunuzu gece dışarı çıkarken giyecekseniz; crop top bir bluz ve bomber ceketle kullanarak beğeni dolu bakışların sahibi olabilirsiniz.

cara-delevingne-chiltern-firehouse-pradasphere-london-england-april-2014

Yine sezonun trendinden kürk ceket ve yeleklerde üzerinize alabileceğiniz parçalar arasında.

99e2b9ec087c30b1f88b66fd385aab81