KALEM ETEK İLE YAPILABİLECEK 10 FARKLI STİL

139820574626252

Pencil skirt yani kalem etek olarak nitelendirdiğimiz vücuda oturan ve diz altı boylarında olan etekler vücut hatlarına güvenen ve feminen tarzdan hoşlanan kadınların favori parçalarından biri. Gömlek ve stiletto ile klasik bir stil oluşturabileceğiniz gibi biraz daha rahatlaştırarak ve farklı parçalar kullanarak sokak stili haline de dönüştürebilirsiniz.

Peki siz stilinizi oluştururken kalem eteğinizi hangi parçalarla kombinliyorsunuz? Gelin kalem etekle yapılabilecek 10 farklı stili birlikte değerlendirelim.

Ofiste veya iş toplantılarında kalem etek giymek iyi bir tercih olacaktır.Blazer ceket, gömlek ve stiletto şıklığınızı tamamlamak için uygun parçalar.

 

20131123100805705 hbz-street-style-030512-01-lgn

 

Taşlı ve payetli kalem etekler özel gecelerde tercihini etekten yana kullanacaklar için ideal.Blake Lively taşlı kalem eteğini basic bir bluzla kombinleyerek hoş ve gözü yormayan bir görüntü oluşturmuş.

Turbo+New+York+Premiere+Inside+Arrivals+fwitf2dRsh9x (1)

 

Gece için bir diğer alternatif ise deri kalem etekler.Miranda Kerr’ in tül detaylı gömleğiyle kombini oldukça hoş.

miranda-kerr-pencil-skirt

 

Farklı tarzda kumaşların birlikte kullanılması son zamanlarda oldukça fazla tercih edilen bir durum.Önceden birbiriyle alakasız olarak nitelendiren zıt kumaşlar şimdi özellikle bir arada kullanılıyor.

kalem-etek-sokak-stili

 

Triko, kazak ve sweatshirtler ise kış aylarında  kalem etek giymeyi tercih edenler için alternatif parçalar.

kalem-etek-sokak-stili-kombin-önerileri

turtle-neck-pencil-skirt-fashion-she-has-style-pinterest-1415984701gk84n

kalem-etek-sokak-stili-kombin-önerileri

dantel-kalem-etek-modelleri

kalem-etek-sokak-stili-kombin-önerileri